Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

Aktualności

30 marz
2015

Zmiana godzin pracy Filii w Urzędzie Miejskim

Niniejszym informujemy, że od dnia 01.04.2015 roku nastąpi zmaiana godzin pracy Filli nr 3 mieszczącej się w Urzędzie Miejskim w Starogardzie Gdańskim. Nowy rozkład czasu placówki wygląda następująco:

  • od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:30 do 15:30
  • piątek w godzinach od 7:30 do 14:00

Zmiana godzin pracy placówki banku, ma na celu lepsze dostosowanie się do potrzeb naszych klientów.

16 marz
2015

Spróbuj czegoś nowego z kartą Visa

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie organizowanym przez Visa. Każdy uczestnik, który dokona płatności z Visa, mobilnie, online lub zbliżeniowo, a następnie podzieli się swoim nowym doświadczeniem na stronie www.konkurs.visa.pl, weźmie udział w konkursie. Wystarczy zarejestrować transakcję, wypełnić formularz i dodać opis, zdjęcie lub film.
09 marz
2015

Kredyt członkowski

Jeżeli jesteś Członkiem Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję w postaci Kredytu Gotówkowego Członkowskiego.
Cena Kredytu:
     atrakcyjne oprocentowanie*,
Warunki otrzymania kredytu:
     kredytobiorca posiada w banku co najmniej 1 udział,
     jest osobą fizyczną i posiada zdolność kredytową,
Przeznaczenie kredytu:
     na dowolnie wybrany cel,
Wysokość kredytu:
     1 lub 2 udziały -- 10.000,00 zł.
     więcej niż 2 udziały - 15.000,00 zł.
Okres kredytowania:
     maksymalnie do 24 miesięcy.

06 marz
2015

Kolejny krok do pełnej wygody! Cash back

Płącąc kartą MasterCard lub Maestro za zakupy, możesz wypłacać do 300 zł w gotówce dzięki usłudze Płać kartą i wypłacaj.
Wypłacaj drobne podczas codziennych zakupów, naprzykład w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w sieci sklepów osiedlowych. Płacąc kartą, poinformuj sprzedawcę, że chcesz równocześnie wypłacać pieniądze – niezależnie od kwoty zakupów. Zawsze jest to jedna transakcja potwierdzona kodem PIN, a na jej wysokośc składają się wartość zakupu oraz kwota wypłaty. Usługa obejmuje karty debetowe oraz niektóre kredytowe, a jej koszty ustala bank, który wydał kartę. Łatwo, bezpiecznie i po drodze!

06 marz
2015

Konkurs WESTERN UNION

Łap bilety na finał UEFA Europa League!

Odbierz pieniądze wysłane przez system WESTERN UNION z krajów Unii Europejskiej lub Norwegii do Polski i zabierz bliską Ci osobę na finał Ligi Europy!
 

26 lut
2015

Awaria telefonów w Oddziale Stara Kiszewa

W związku z awaria telefonów w Oddziale stara Kiszewa, prosimy klientów o kontaktowanie się z placówką pod numerami 501948625 lub 501948623 lub 506385864. Za powstałe utrudnienia uprzejmie przepraszamy.

20 lut
2015

Zmiana Regulaminu

Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim informuje, że od dnia 01.04.2015r. ulega zmianie Regulamin udzielania kredytów konsumenckich w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim, natomiast od dnia 01.05.2015r. ulega zmianie treść Regulaminu świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów indywidualnych
Zmiany wynikają z aktualizacji przywoływanych aktów prawnych.

O szczegółacgh zmian dowiecie się Państwo w placówkach banku lub z informacji zamieszczonych pod wyciągami bankowymi.

02 lut
2015

Zielono MI - super Kredyt Gotówkowy na wiosenne wydatki

Wiosna sprzyja licznym zmianom i robieniu rożnych porządków. Nowe pomysły i możliwości pojawiają się , jak pierwsze wiosenne kwiaty na łące. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Klientów okazjonalny kredyt gotówkowy Zielono Mi, który przeznaczony jest na dowolny cel. Wyjątkowość naszego kredytu to:
27 sty
2015

Lokata SGB (zima 2015) Twoje marzenia procentują!

Zastanawiasz się, gdzie bezpiecznie ulokować pieniądze, a może jak pomnożyć ich wartość, lubisz wygrywać nagrody? Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji w loterii z nagrodami Lokata SGB (Zima 2015)! Lokata SGB (Zima 2015) to:

27 paź
2014

Konto dla młodych z ofertą kredytową

To idealne rozwiązanie dla osób, które wkraczają w dorosłe życie, rozpoczynają studia lub zaczynają pracować na własny rachunek. To wygodne i uniwersalne konto daje możliwość elastycznego zarządzania finansami, a także zapewnia łatwy i szybki dostęp do dodatkowych środków, dzięki trzem wyjątkowym ofertom kredytowym: odnawialnemu kredytowi w ROR, kredytowi gotówkowemu oraz karcie kredytowej.
Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.