Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

Aktualności

03 list
2014

Loteria promocyjna Dobry kredyt (Jesień 2014)

Zapraszamy klientów do udziału w loterii promocyjnej "Dobry kredyt (Jesień 2014)".
Sprzedażą promocyjną są objęte :

  • kredyt gotówkowy
  • kredyty odnawialne w ROR
  • karty kredytowe dla klientów

Sprzedaż promocyjna trwa od 03.11.2014r. do 31.12.2014r. Minimalna kwota kredytu lub limitu kredytowego: 1 000,00 zł. Na każde 1 000,00 zł przypada 1 udział w losowaniu.
Warunkiem udziału w loterii jest:

29 paź
2014

Promocja Visa & Allegro: Płać kartą Visa i oszczędzaj na wysyłce 25 zł.

Szanowni Klienci!!! Ruszyła kolejna wspólna kampania promocyjna Visa Europe i Allegro – największej platformy zakupowej w Polsce. Głównym celem kampanii jest zachęcenie użytkowników dokonujących zakupów poprzez aplikację mobilną Allegro do opłacania ich kartą Visa, dzięki oferowaniu bezpłatnej dostawy zamówienia przy koszcie wysyłki do 25 zł. Promocja potrwa do połowy listopada br. Kampania promocyjna jest drugim takim wspólnym przedsięwzięciem Visa i Allegro realizowanym w tym roku.
27 paź
2014

Konto dla młodych z ofertą kredytową

To idealne rozwiązanie dla osób, które wkraczają w dorosłe życie, rozpoczynają studia lub zaczynają pracować na własny rachunek. To wygodne i uniwersalne konto daje możliwość elastycznego zarządzania finansami, a także zapewnia łatwy i szybki dostęp do dodatkowych środków, dzięki trzem wyjątkowym ofertom kredytowym: odnawialnemu kredytowi w ROR, kredytowi gotówkowemu oraz karcie kredytowej.
20 paź
2014

Lokata SGB (jesień 2014)

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji loterii promocyjnej "Lokata SGB (Jesień 2014)". Należy w dowolnej placówce Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim założyć lokatę w okresie od 20.10.2014 roku do 19.12.2014 roku,  Każdy uczestnik loterii promocyjnej poza pewnym zyskiem z oprocentowania  lokaty otrzyma także   szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród  takich m.in. jak:

25 wrze
2014

Dobry Kredyt Gotówkowy Udziela Się Wszystkim

Informujemy Państwa, że został wydłużony  okres udzielania okazjonalnego kredytu gotówkowego pod nazwą "Dobry Kredyt Gotówkowy udziela się wszystkim" do dnia 28 listopada 2014 r.

18 wrze
2014

Społecznik 2.0 - nowe miejsce w sieci

Pomysłodawcą, właścicielem projektu Społecznik 2.0 oraz sponsorem nagród w konkursach jest Spółdzielcza Grupa Bankowa. Czyli SGB-Bank SA oraz ponad 200 Banków Spółdzielczych działających w całej Polsce. Co to ma wspólnego z działalnością bankową? Z działalnością Banków Spółdzielczych – ma właśnie bardzo wiele, bo wspieranie lokalnej społeczności mają wpisane w swoje DNA od stuleci. Dlaczego? Z tej prostej przyczyny, że same są lokalne. Banki Spółdzielcze to banki polskie.

18 wrze
2014

Płać kartą VISA Elektron i VISA Elektron payWave

Warto mieć w portfelu
Karty VISA Electron i VISA Electron payWave to szybki i wygodny sposób na płacenie za zakupy i usługi. Dzięki nim możesz zapomnieć o noszeniu gotówki w portfelu. Zamawiając teraz kartę VISA Electron lub VISA Elektron payWave, otrzymasz w prezencie ekskluzywny skórzany portfel.

12 sier
2014

Zmiana godzin zamknięcia sesji rozliczeniowych

Niniejszym informujemy, że zmieniły się godziny zamknięcia sesji rozliczeniowych przekazywanych i odbieranych z KIR S.A. W związku z powyższym poniżej podajemy harmonogram sesji:
25 kwie
2014

Assistance dla Klientów Banku - Concordia Ubezpieczenia

Solidne ubezpieczenie Assistance dla dla klientów Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim od 30 groszy miesięcznie.

Szczegóły TUTAJ
 

24 kwie
2014

BANKOWY FUNDUSZ GWARANCYJNY

Depozyty zgromadzone w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.
Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.