Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

Aktualności

23 czer
2014

Promocja kart MasterCard Debit PayPass

Uprzejmie informujemy Szanownych Klientów, że z dniem 16 czerwca rozpoczęła się promocja premiowej sprzedaży kart dla klientów indywidualnych. W okresie trwania promocji klienci, którzy zamówią kartę MasterCard Debit Paypass i wykonają minimum jedną transakcję bezgotówkową na kwotę co najmniej 30 zł.- otrzymają upominek w postaci ręcznika plażowego. Promocja „Bezgotówkowa beztroska z Debit MasterCard PayPass” będzie trwała od 16 czerwca do 31 lipca 2014 roku lub do wyczerpania zapasów. Aby wziąć w niej udział należy:
18 czer
2014

Oszczędzanie okiem najmłodszych...

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 17.06.2014 Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim Oddział w Skarszewach ma przyjemność gościć wystawę uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej Im. Jana Pawła II w Skarszewach pt. „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym” . Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prezentacji prac
12 czer
2014

Dobry Kredyt Gotówkowy Udziela Się Wszystkim

Warto uporządkować domowe finanse i odświeżyć swoje plany, jest na to doskonały sposób. Jeśli potrzebujesz gotówki na remonty, zaplanowane zakupy lub inne niespodziewane wydatki oferujemy Ci bardzo tani kredyt gotówkowy "Dobry Kredyt Gotówkowy Udziela Się Wszystkim".
Jego niezwykle atuty to:

10 czer
2014

Nagrody Lokaty SGB (lato 2013) rozdane

W dniu 6 maja 2014 r. w siedzibie SGB-Banku S.A. w Poznaniu, odbyło się losowanie nagród w promocji Lokata SGB (Lato 2013). Losowanie nagród nie ominęło także Klientów Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim.Nagroda II stopnia przypadła Oddziałowi w Lipuszu, a szczęśliwą osobą okazała się pani Janina Rolbiecka.

Uroczyste wręczenie nagrody, którą stanowił motocykl Romet R150 zgodnie z tradycją nastąpiło w Centrali Banku w Starogardzie Gdańskim, ul. Rynek 8 w dniu 29 maja 2014r. w obecności władz i pracowników banku. Kluczyki do motocykla osobiście wręczył Wiceprezes Zarządu SGB-Banku S.A. Adam Skowroński

25 kwie
2014

Assistance dla Klientów Banku - Concordia Ubezpieczenia

Solidne ubezpieczenie Assistance dla dla klientów Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim od 30 groszy miesięcznie.

Szczegóły TUTAJ
 

24 kwie
2014

BANKOWY FUNDUSZ GWARANCYJNY

Depozyty zgromadzone w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.
Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.