Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

Aktualności

15 lip
2015

Kredyt na wakacje

Wakacje nie jedno mają imię. Planujesz  wakacyjny wypoczynek z rodziną, kusi Cię bezkres złotych plaż i szmaragd południowych mórz, blask nigdy  niegasnącego słońca, świat antyczny a może marzy Ci się zakup nowego samochodu? Wybierz swój cel, a my pomożemy Ci go zrealizować, oferując niezwykle atrakcyjny kredyt gotówkowy Kredyt na wakacje.
Jego atrakcyjność to:

14 lip
2015

Spakuj się na wakacje z kartą MasterCard

Informujemy, z dniem 20 lipca 2015r. rozpocznie się sprzedaż premiowa "Spakuj się na wakacje z kartą MasterCard". Klienci indywidualni, który z zamówią kartę i dokonają transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 50,00zl. w okresie trwania promocji, otrzymają upominek w postaci sportowej torby. Łączna wartość puli nagrod wynosi około  85.00,00 zŁ.

09 lip
2015

UWAGA zmiana Taryfy opłat i prowizji

Informujemy, że z dniem 01.08.2015r* wchodzi w życie nowa Taryfa opłat i prowizji. Szczegóły znajdziecie Państwo TUTAJ
* Dla dotychczasowych klientów instytucjonalnych zmiany wchodzą w życie z dniem 1.09.2015r, dla dotychczasowychklientów indywidualnych z dniem 1.10.2015r. W przypadku Klientów, którzy są lub będą posiadaczami rachunku złotowego w pakiecie EKO lub MINI przed 1.08.2015r, zmiana stawek za prowadzenie tych rachunków obowiązuje od dnia 1 stycznia 2016r.

07 lip
2015

Nagrody Lokaty SGB (lato 2014) - rozdane

W dniu 07 maja 2015 r. w siedzibie SGB-Banku S.A. w Poznaniu, odbyło się losowanie nagród w promocji Lokata SGB (Lato 2014). Losowanie nagród nie ominęło także Klientów Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim. Nagrody I i II stopnia stopnia tym razem przypadły Oddziałowi w Skarszewach.
29 czer
2015

Promocja dla nowo otwieranych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych ROR

W celu zachęcenia Klientów do otwierania Rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych (ROR) w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim, wprowadza się promocję polegającą na obniżeniu przez okres 24 miesięcy od dnia otwarcia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowizji za realizację polecenia przelewu na rachunek w innym banku złożony w formie papierowej - ELIXIR z 3,00 zł na 2,00 zł.

16 marz
2015

Spróbuj czegoś nowego z kartą Visa

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie organizowanym przez Visa. Każdy uczestnik, który dokona płatności z Visa, mobilnie, online lub zbliżeniowo, a następnie podzieli się swoim nowym doświadczeniem na stronie www.konkurs.visa.pl, weźmie udział w konkursie. Wystarczy zarejestrować transakcję, wypełnić formularz i dodać opis, zdjęcie lub film.
09 marz
2015

Kredyt członkowski

Jeżeli jesteś Członkiem Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję w postaci Kredytu Gotówkowego Członkowskiego.
Cena Kredytu:
     atrakcyjne oprocentowanie*,
Warunki otrzymania kredytu:
     kredytobiorca posiada w banku co najmniej 1 udział,
     jest osobą fizyczną i posiada zdolność kredytową,
Przeznaczenie kredytu:
     na dowolnie wybrany cel,
Wysokość kredytu:
     1 lub 2 udziały -- 10.000,00 zł.
     więcej niż 2 udziały - 15.000,00 zł.
Okres kredytowania:
     maksymalnie do 24 miesięcy.

06 marz
2015

Kolejny krok do pełnej wygody! Cash back

Płącąc kartą MasterCard lub Maestro za zakupy, możesz wypłacać do 300 zł w gotówce dzięki usłudze Płać kartą i wypłacaj.
Wypłacaj drobne podczas codziennych zakupów, naprzykład w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w sieci sklepów osiedlowych. Płacąc kartą, poinformuj sprzedawcę, że chcesz równocześnie wypłacać pieniądze – niezależnie od kwoty zakupów. Zawsze jest to jedna transakcja potwierdzona kodem PIN, a na jej wysokośc składają się wartość zakupu oraz kwota wypłaty. Usługa obejmuje karty debetowe oraz niektóre kredytowe, a jej koszty ustala bank, który wydał kartę. Łatwo, bezpiecznie i po drodze!

27 paź
2014

Konto dla młodych z ofertą kredytową

To idealne rozwiązanie dla osób, które wkraczają w dorosłe życie, rozpoczynają studia lub zaczynają pracować na własny rachunek. To wygodne i uniwersalne konto daje możliwość elastycznego zarządzania finansami, a także zapewnia łatwy i szybki dostęp do dodatkowych środków, dzięki trzem wyjątkowym ofertom kredytowym: odnawialnemu kredytowi w ROR, kredytowi gotówkowemu oraz karcie kredytowej.
Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.