Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

Aktualności

16 maj
2018

Informacja o przetwarzania danych osobowych.

Szanowni Państwo,
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, dalej: Rozporządzenie) Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych

23 kwie
2018

NADCHODZĄ WIELKIE EMOCJE

Szanowni Klienci, informujemy, że od dnia od 9 kwietnia trwa premiowa sprzedaż kart Visa do konta lub karty kredytowej Visa. Taka decyzja, połączona z używaniem karty, zostaje nagradzana upominkiem.
Aby wziąć udział w promocji, należy w okresie od 9 kwietnia 2018 do 30 maja 2018 roku podpisać umowę o wydanie jednej z kart płatniczych Visa wskazanej w Regulaminie sprzedaży premiowej i dokonać nią transakcji na kwotę minimum 150,00 zł do dnia 15 czerwca 2018 roku.
Upominki nawiązują do zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej – są to piłka do gry do karty debetowej oraz torba sportowa Adidas do karty kredytowej.

16 kwie
2018

Konto za złotówkę na ekranach bankomatów sieci Planet Cash

Już jest kontynuacja promocji wspólnego pakietu "Konto za złotówkę" poprzez reklamę na ekranach bankomatów sieci Planet Cash we współpracy z ITCARD.
W nawiązaniu do prowadzonych działań dotyczących kampanii "Konto za złotówkę" z dniem16 kwietnia 2018 roku rozpoczął się kolejny etap promocji ww. produktu. Kampania realizowana jest w ponad 1500 bankomatach ogólnopolskiej sieci Planet Cash (ITCard) i potrwa 6 miesięcy.

06 kwie
2018

Ożyw wiosną swoje finanse: BS-cenny kredyt

BS-cenny kredyt to specjalna oferta kredytowa przeznaczona dla klientów Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim, których przypływ wiosennej energii skłania do dokonania zakupów, przeprowadzenia remontów, ub po prostu realizacji swoich marzeń i pasji.
Nasz kredyt jest niesamowicie wyjątkowy, ponieważ:
- oprocentowanie stałe wynosi tylko 2%,
- prowizja od kredytu wynosi 1%,
- RRSO  3,95%,
- już od 1.000,00 zł,
- na dowolny cel
 Promocja od 03.04.2018r. do 31.05.2018r.

12 marz
2018

Kredyt Gotówkowy Cztery Pory Roku - Wiosna 2018

Przywitaj wiosnę w najlepszej formie!

  • Wiosna tuż, tuż. Skorzystaj z wiosennego kredytu gotówkowego z loterią, dostępnego w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim. Nie przegap takiej okazji!
  • Nie zwlekaj! Promocja trwa od 12.03.2018r. do 27.04.2018r. Każde 1000 zł kredytu to jeden udział w losowaniu i szansa na zdobycie wyjątkowych nagród.
  • Bądź fit na wiosnę. Nagrody główne to 25 rowerów crossowych, dzięki którym możesz uzyskać wysportowaną sylwetkę.

Nagrody dodatkowe to steppery oraz ekstraktory i parowary z książkami kucharskimi. Każda z nich pomoże Ci poprawić swoją formę i dietę. Nie zwlekaj, nagrody czekają.

02 sty
2018

Informacja

Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim informuje, iż zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2015/847 z dnia 20 maja 2015r, w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych (Dz.U.UE.L.2015.141.1 z dnia 5 czerwca 2015r.) pracownicy Banku będą prosić Państwa o okazanie dokumentu tożsamości w przypadku dokonywania transferu środków pieniężnych, w tym wpłat gotówkowych, bez względu na kwotę transakcji. WIĘCEJ

31 paź
2017

e-Składka – proste płatności z ZUS

Jeśli jesteś płatnikiem składek na ubezpieczenia społeczne czy zdrowotne od 1 stycznia 2018 r. będziesz przykazywał wszystkie składki na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2017 r.
24 maj
2017

KARTA PALIWOWA Z RABATEM DLA KLIENTÓW w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim

Masz firmę i często podróżujesz samochodem? Prowadzisz gospodarstwo i przeznaczasz dużo pieniędzy na zakup paliwa do ciągników i maszyn rolniczych? Jesteś podatnikiem VAT? Masz konto firmowe w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim lub chcesz je założyć? Karta paliwowa jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nie zwlekaj , przejdź do działania i w tym celu:

09 marz
2015

Kredyt członkowski

Jeżeli jesteś Członkiem Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję w postaci Kredytu Gotówkowego Członkowskiego.
Cena Kredytu:
     atrakcyjne oprocentowanie*,
Warunki otrzymania kredytu:
     kredytobiorca posiada w banku co najmniej 1 udział,
     jest osobą fizyczną i posiada zdolność kredytową,
Przeznaczenie kredytu:
     na dowolnie wybrany cel,
Wysokość kredytu:
     1 lub 2 udziały -- 10.000,00 zł.
     więcej niż 2 udziały - 15.000,00 zł.
Okres kredytowania:
     maksymalnie do 24 miesięcy.

27 paź
2014

Konto dla młodych z ofertą kredytową

To idealne rozwiązanie dla osób, które wkraczają w dorosłe życie, rozpoczynają studia lub zaczynają pracować na własny rachunek. To wygodne i uniwersalne konto daje możliwość elastycznego zarządzania finansami, a także zapewnia łatwy i szybki dostęp do dodatkowych środków, dzięki trzem wyjątkowym ofertom kredytowym: odnawialnemu kredytowi w ROR, kredytowi gotówkowemu oraz karcie kredytowej.
Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.