Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

Aktualności

17 kwie
2014

Młodzi licealiści z wizytą w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim

Dnia 10 kwietnia 2014r. Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim w ramach zajęć lekcyjnych z przedmiotu Podstawy Przedsiębiorczości odwiedziła kolejna grupa młodzieży starogardzkich szkół ponadgimnazjalnych. Tym razem w naszych bankowych progach gościliśmy młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim. Pracownicy Banku podczas spotkania zapoznali naszych młodych gości z historią, działalnością oraz bogatą ofertą i nowoczesnymi technologiami informatycznymi Banku, licealiści obejrzeli kilka ciekawych prezentacji multimedialnych przygotowanych tematycznie specjalnie na ich wizytę
15 kwie
2014

Kredyt gotówkowy – Na wyciągnięcie ręki

To kolejna oferta kredytu gotówkowego skierowana do osób prywatnych. pozwalająca spełnić każdą zachciankę i każde marzenie. Atrakcyjność tego kredytu to: atrakcyjne oprocentowanie, dowolny cel, okres kredytowania do 5 lat, minimum formalności, szybka decyzja kredytowa, dla klientów ROR bez prowizji.
03 kwie
2014

Dzień przedsiębiorczości z Bankiem Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim

"Dzień przedsiębiorczości" to program skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i organizowany jest za pośrednictwem Internetu. Jego już XI edycja przypadła w tym roku na dzień 2 kwietnia.
"Dzień przedsiębiorczości" jest projektem sprzyjającym podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.
Poprzez udział w programie uczniowie mają możliwość:

02 kwie
2014

Płać kartą i wypłacaj

Teraz masz jeszcze łatwiejszy dostęp do swoich pieniędzy. Płacąc kartą MasterCard lub Maestro za zakupy możesz wypłacać gotówkę dzięki usłudze "Płać kartą i wypłacaj". Wypłacaj gotówkę podczas codziennych zakupów, na  przykład  w  supermarkecie, na stacji benzynowej czy w sieci sklepów osiedlowych. Płacąc kartą poinformuj sprzedawcę, że chcesz równocześnie wypłacić pieniądze - niezależnie od kwoty zakupów. Zawsze jest to jedna transakcja potwierdzana PIN-em, a na wysokość transakcji składają się wartość zakupu oraz kwota wypłaty. Usługa obejmuje wszystkie karty debetowe oraz niektóre kredytowe, a jej koszt ustala Bank, który wydał kartę.

22 paź
2013

3D Secure – wygoda i bezpieczeństwo płatności kartami przez internet

3D-Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w usłudze. Rejestracja karty wykonywana jest jednokrotnie – klient w trakcie dokonywania płatności w sklepie internetowym zostanie poproszony o rejestrację, która wymaga potwierdzenia swojej tożsamości poprzez podanie danych osobowych znanych przez bank i ustalenie hasła. Przy kolejnych zakupach przez Internet poza podaniem danych z karty, potwierdzenie płatności będzie polegać na podaniu ustalonego hasła.
09 sty
2013

BANKOWY FUNDUSZ GWARANCYJNY

Depozyty zgromadzone w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim objęte są gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.
Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.