Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

Aktualności

05 gru
2016

Skorzystaj z nowej bankowości internetowej i mobilnej, która dostosowuje się do Twoich potrzeb!

Mamy przyjemność poinformować, iż w dniu 05.12.2016r. zostanie uruchomiony nowy serwis bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim. Logowanie do nowego serwisu odbywać się będzie poprzez wybranie zakładki "nowe SGB24", przy czym dane do logowania pozostają takie same jak dotychczas.
Zaloguj się i sprawdź!

04 gru
2016

SGB- kampania wizerunkowa

Szanowni Klienci, mając na uwadze potrzebę promocji wizerunku Banków Spółdzielczych SGB jako banków zaangażowanych społecznie, a przede wszystkim bliskich i przyjaznych ludziom, SGB-Bank przygotował kampanię wizerunkową Banków Spółdzielczych zrzeszonych w SGB, która będzie trwała do 18 grudnia 2016r. W spocie reklamowym biorą udział dzieci, które prostym językiem, w sposób zupełnie spontaniczny opowiadają o wizji bankowości. Motywem przewodnim jest zielone serce, które stanowi prosty i rozpoznawalny symbol Banków Spółdzielczych jako banków z sercem, banków dobrych i godnych zaufania.
15 list
2016

Kredyt Gotówkowy - Idą Święta

Z myślą o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia Bank Spółdzielczy W Starogardzie Gdańskim przygotował dla Państwa wyjątkowy prezent w postaci kredytu gotówkowego Idą Święta. Wsłuchaj się w marzenia Twoich Bliskich, nie musisz ograniczać wydatków, aby zapewnić radosne Święta całej Rodzinie. Dzięki naszemu kredytowi gotówkowemu mogą Państwo zasilić swoje finanse i kupić świąteczne prezenty, wyjechać na narty czy spędzić sylwestrową noc w niezapomniany sposób.

02 list
2016

Dzięki karcie AGRO zyskujesz potrójnie

Zamów kartę MasterCard Business AGRO debetową lub kredytową, za której wydanie nic nie płacisz,
dokonaj transakcji kartą za minimum 50 zł, korzystaj z rabatów i odbierz jeden z gwarantowanych upominkow:

  • skórzany portfel,
  • narzędzie wielofunkcyjne z voucherem na prenumeratę czasopisma rolniczego.
02 list
2016

Kredyt gotówkowy - Jesień 2016

Nowa promocja kredytów gotówkowych i kart kredytowych

Sprzedażą Promocyjną objęte są :

  • kredyty gotówkowe, na które zostały podpisane umowy w banku,
  • kredyty udzielone na podstawie umow o udzielenie limitu kredytowego i wydanie karty kredytowej systemu MasterCard dla klientów indywidualnych.
17 paź
2016

Lokata SGB ( Jesień 2016) - sprytne oszczędzanie

Zapraszamy Państwa do kolejnej edycji Lokaty SGB ( Jesień 2016), która tym razem przebiega pod hasłem Sprytne oszczędzanie. Aby wziąć udział w loterii należy spełnić łącznie następujące warunki:

  • minimalna kwota lokaty 500 zł,
  • lokata zostanie założona w okresie promocji lokat, tj. od 17.10.2016 r. do 23.12.2016 r.
  • lokata została założona na okres 6 miesięcy,
  • nie zostanie zlikwidowana przed upływem okresu, na który została założona.
28 kwie
2016

Centrum Bankowości Biznesowej

Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim zaprasza lokalnych Przedsiębiorców do nowo otwartego Centrum Bankowości Biznesowej, stanowiącego wydzieloną strefę kompleksowej obsługi Klienta Korporacyjnego. Nasz wyspecjalizowany Opiekun czeka na Państwa.

01 gru
2015

Przekazy Quick Pay

Szanowni Państwo, informujemy, że z dniem 01.12.2015 zostaje udostępniona możliwość realizacji w ramach przekazów Western Union przekazów typu QuickPay. Są to przekazy pieniężne realizowane pomiędzy osobą fizyczną a firmą, posiadającą podpisaną odpowiednią umowę z Western Union. Przed wysłaniem przekazu QuickPay Nadawca powinien się upewnić, że podmiot gospodarczy, do którego wysyłany jest przekaz ma podpisaną z Western Union umowę na dokonywanie płatności tą drogą oraz podać kompletne dane firmy:

09 marz
2015

Kredyt członkowski

Jeżeli jesteś Członkiem Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję w postaci Kredytu Gotówkowego Członkowskiego.
Cena Kredytu:
     atrakcyjne oprocentowanie*,
Warunki otrzymania kredytu:
     kredytobiorca posiada w banku co najmniej 1 udział,
     jest osobą fizyczną i posiada zdolność kredytową,
Przeznaczenie kredytu:
     na dowolnie wybrany cel,
Wysokość kredytu:
     1 lub 2 udziały -- 10.000,00 zł.
     więcej niż 2 udziały - 15.000,00 zł.
Okres kredytowania:
     maksymalnie do 24 miesięcy.

27 paź
2014

Konto dla młodych z ofertą kredytową

To idealne rozwiązanie dla osób, które wkraczają w dorosłe życie, rozpoczynają studia lub zaczynają pracować na własny rachunek. To wygodne i uniwersalne konto daje możliwość elastycznego zarządzania finansami, a także zapewnia łatwy i szybki dostęp do dodatkowych środków, dzięki trzem wyjątkowym ofertom kredytowym: odnawialnemu kredytowi w ROR, kredytowi gotówkowemu oraz karcie kredytowej.
Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.