Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim : Aktualności

Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

Aktualności

20 lip
2018

Lokata SGB (Lato 2018)

Nadeszły wakacje, a wraz z nimi kolejne emocje związane z loterią promocyjną.Skorzystaj z okazji i załóż lokatę SGB, która zapewni Ci podwójną korzyść w postaci zysku i możliwości zdobycia cennych nagród. Oprócz nagrody głównej w postaci nowego samochodu Toyota C-HR, do wygrania są również rowery, aparaty fotograficzne, głośniki mobilne i przenośne grille.
By zyskać szansę na wygraną, wystarczy w okresie 16.07-28.09.2018 r. ulokować min. 500 zł na lokacie trzy- lub sześciomiesięcznej i dotrzymać jej terminu. Każde kolejne 500 zł zwiększa szansę na otrzymanie nagrody.
Szczegóły w regulaminie Loterii promocyjnej oraz w placówkach Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim
Zapraszamy do placówek Banku Spółdzielczego

16 maj
2018

Informacja o przetwarzania danych osobowych.

Szanowni Państwo,
W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, dalej: Rozporządzenie) Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych

02 sty
2018

Informacja

Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim informuje, iż zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2015/847 z dnia 20 maja 2015r, w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych (Dz.U.UE.L.2015.141.1 z dnia 5 czerwca 2015r.) pracownicy Banku będą prosić Państwa o okazanie dokumentu tożsamości w przypadku dokonywania transferu środków pieniężnych, w tym wpłat gotówkowych, bez względu na kwotę transakcji. WIĘCEJ

24 maj
2017

KARTA PALIWOWA Z RABATEM DLA KLIENTÓW w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim

Masz firmę i często podróżujesz samochodem? Prowadzisz gospodarstwo i przeznaczasz dużo pieniędzy na zakup paliwa do ciągników i maszyn rolniczych? Jesteś podatnikiem VAT? Masz konto firmowe w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim lub chcesz je założyć? Karta paliwowa jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nie zwlekaj , przejdź do działania i w tym celu:

09 marz
2015

Kredyt członkowski

Jeżeli jesteś Członkiem Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję w postaci Kredytu Gotówkowego Członkowskiego.
Cena Kredytu:
     atrakcyjne oprocentowanie*,
Warunki otrzymania kredytu:
     kredytobiorca posiada w banku co najmniej 1 udział,
     jest osobą fizyczną i posiada zdolność kredytową,
Przeznaczenie kredytu:
     na dowolnie wybrany cel,
Wysokość kredytu:
     1 lub 2 udziały -- 10.000,00 zł.
     więcej niż 2 udziały - 15.000,00 zł.
Okres kredytowania:
     maksymalnie do 24 miesięcy.

27 paź
2014

Konto dla młodych z ofertą kredytową

To idealne rozwiązanie dla osób, które wkraczają w dorosłe życie, rozpoczynają studia lub zaczynają pracować na własny rachunek. To wygodne i uniwersalne konto daje możliwość elastycznego zarządzania finansami, a także zapewnia łatwy i szybki dostęp do dodatkowych środków, dzięki trzem wyjątkowym ofertom kredytowym: odnawialnemu kredytowi w ROR, kredytowi gotówkowemu oraz karcie kredytowej.
Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.