Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

Aktualności

22 sty
2015

Zmiana Regulaminu

Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim informuje, że od dnia 01.04.2015r. ulega zmianie „Regulamin udzielania kredytów konsumenckich w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim”.

 

21 sty
2015

Harmonogram Zebrań Grup Członkowskich

W załączeniu przedstawiamy harmonogram spotkań dla grup członkowskich.
18 gru
2014

Oferta dla osób wykonujących wolny zawód

Wykonujesz wolny zawód, należysz do grupy zawodów prawniczych, lekarzy, zarówno medycyny jaki i weterynarii, rzeczoznawców majątkowych, doradców podatkowych, ubezpieczeniowych,  biegłych rewidentów, geodetów i architektów.
Z myślą o potrzebach osób fizycznych wykonujących wolne zawody Bank nasz przygotował specjalną ofertę, przyjdź do wybranej placówki Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim i zapytaj o szczegóły oferty.
Promocja trwa tylko do 31 stycznia 2015 roku.

18 gru
2014

UWAGA! Zmiana regulaminu

Od dnia 01.01.2015 r. ulega zmianie „Regulamin udzielania kredytów dla klientów instytucjonalnych w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim”.

11 gru
2014

Gwiazdka z nieba - najlepszy kredyt na urządzenie najpiękniejszej Gwiazdki

Jest taki czas w roku, kiedy spełniają się marzenia, kiedy bliskim pragniemy przychylić nieba, urządzić najpiękniejszą Gwiazdkę. Dobrze, że nie musimy martwić się w takiej chwili o pieniądze.
Każdy z nas ma swoje marzenia, a ile Tobie brakuje do szczęścia?
Odwiedź najbliższą placówkę naszego banku i skorzystaj z oferty kredytu świątecznego Gwiazdka z nieba, realizuj marzenia i poczuj się wyjątkowo szczęśliwy w nadchodzący świąteczny czas.
Czas promocji  kredytu świątecznego od 01 grudnia 2014r. do 30 stycznia 2015r.

27 paź
2014

Konto dla młodych z ofertą kredytową

To idealne rozwiązanie dla osób, które wkraczają w dorosłe życie, rozpoczynają studia lub zaczynają pracować na własny rachunek. To wygodne i uniwersalne konto daje możliwość elastycznego zarządzania finansami, a także zapewnia łatwy i szybki dostęp do dodatkowych środków, dzięki trzem wyjątkowym ofertom kredytowym: odnawialnemu kredytowi w ROR, kredytowi gotówkowemu oraz karcie kredytowej.
Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.