Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

Aktualności

19 lip
2017

Lokata SGB (lato 2017)

Zapraszamy do kolejnej Edycji Lokaty z nagrodami Lokata SGB (Lato 2017).

24 maj
2017

KARTA PALIWOWA Z RABATEM DLA KLIENTÓW w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim

Masz firmę i często podróżujesz samochodem? Prowadzisz gospodarstwo i przeznaczasz dużo pieniędzy na zakup paliwa do ciągników i maszyn rolniczych? Jesteś podatnikiem VAT? Masz konto firmowe w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim lub chcesz je założyć? Karta paliwowa jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nie zwlekaj , przejdź do działania i w tym celu:

05 maj
2017

Lokata SGB (wiosna 2017)

Nagroda główna VOLKSWAGEN GOLF VII
Jesli chcesz dobrze ulokować swoje oszczędności, a także mieć szanse na atrakcyjną nagrodę zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej.

27 marz
2017

Karta mobilna Visa (karta HCE)

Karta mobilana Visa (karta HCE) to produkt cechujący nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie technologiczne, to Debetowa, międzynarodowa, zbliżeniowa karta płatnicza instalowana w postaci aplikacji w telefonie komórkowym, który posiada:

  • funkcje NFC (antenę NFC),
  • Android w wersji min. 4.4.
21 marz
2017

Zmiana Regulaminu r-k indywidualny

Szanowni Państwo,

informujemy iż od 24.03.2017r. zmianie ulega Regulamin świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych dla klientów indywidualnych dla nowych klientów, natomiast dla dotychczasowych od 25.05.2017r.

05 sty
2017

Mamy Certyfikat ISO 26000:2012

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim dobrowolnie uznał normę CSR:  PN-ISO 26000:2012  (CSR - Corporate Social Responsibility) - Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. To dokument gwarantujący przestrzeganie przez nasz Bank reguł  zrównoważonego rozwoju i zasad etycznych oraz postępowania  odpowiedzialnego społecznie wobec Pracowników i środowiska lokalnego.

05 gru
2016

Skorzystaj z nowej bankowości internetowej i mobilnej, która dostosowuje się do Twoich potrzeb!

Mamy przyjemność poinformować, iż w dniu 05.12.2016r. zostanie uruchomiony nowy serwis bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim. Logowanie do nowego serwisu odbywać się będzie poprzez wybranie zakładki "nowe SGB24", przy czym dane do logowania pozostają takie same jak dotychczas.
Zaloguj się i sprawdź!

09 marz
2015

Kredyt członkowski

Jeżeli jesteś Członkiem Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję w postaci Kredytu Gotówkowego Członkowskiego.
Cena Kredytu:
     atrakcyjne oprocentowanie*,
Warunki otrzymania kredytu:
     kredytobiorca posiada w banku co najmniej 1 udział,
     jest osobą fizyczną i posiada zdolność kredytową,
Przeznaczenie kredytu:
     na dowolnie wybrany cel,
Wysokość kredytu:
     1 lub 2 udziały -- 10.000,00 zł.
     więcej niż 2 udziały - 15.000,00 zł.
Okres kredytowania:
     maksymalnie do 24 miesięcy.

27 paź
2014

Konto dla młodych z ofertą kredytową

To idealne rozwiązanie dla osób, które wkraczają w dorosłe życie, rozpoczynają studia lub zaczynają pracować na własny rachunek. To wygodne i uniwersalne konto daje możliwość elastycznego zarządzania finansami, a także zapewnia łatwy i szybki dostęp do dodatkowych środków, dzięki trzem wyjątkowym ofertom kredytowym: odnawialnemu kredytowi w ROR, kredytowi gotówkowemu oraz karcie kredytowej.
Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.