Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

Aktualności

29 czer
2015

Promocja dla nowo otwieranych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych ROR

W celu zachęcenia Klientów do otwierania Rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych (ROR) w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim, wprowadza się promocję polegającą na obniżeniu przez okres 24 miesięcy od dnia otwarcia rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowizji za realizację polecenia przelewu na rachunek w innym banku złożony w formie papierowej - ELIXIR z 3,00 zł na 2,00 zł.

09 czer
2015

Kredyt na wakacje

Wakacje nie jedno mają imię. Planujesz  wakacyjny wypoczynek z rodziną, kusi Cię bezkres złotych plaż i szmaragd południowych mórz, blask nigdy  niegasnącego słońca, świat antyczny a może marzy Ci się zakup nowego samochodu? Wybierz swój cel, a my pomożemy Ci go zrealizować, oferując niezwykle atrakcyjny kredyt gotówkowy Kredyt na wakacje.
Jego atrakcyjność to:

16 marz
2015

Spróbuj czegoś nowego z kartą Visa

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie organizowanym przez Visa. Każdy uczestnik, który dokona płatności z Visa, mobilnie, online lub zbliżeniowo, a następnie podzieli się swoim nowym doświadczeniem na stronie www.konkurs.visa.pl, weźmie udział w konkursie. Wystarczy zarejestrować transakcję, wypełnić formularz i dodać opis, zdjęcie lub film.
09 marz
2015

Kredyt członkowski

Jeżeli jesteś Członkiem Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję w postaci Kredytu Gotówkowego Członkowskiego.
Cena Kredytu:
     atrakcyjne oprocentowanie*,
Warunki otrzymania kredytu:
     kredytobiorca posiada w banku co najmniej 1 udział,
     jest osobą fizyczną i posiada zdolność kredytową,
Przeznaczenie kredytu:
     na dowolnie wybrany cel,
Wysokość kredytu:
     1 lub 2 udziały -- 10.000,00 zł.
     więcej niż 2 udziały - 15.000,00 zł.
Okres kredytowania:
     maksymalnie do 24 miesięcy.

06 marz
2015

Kolejny krok do pełnej wygody! Cash back

Płącąc kartą MasterCard lub Maestro za zakupy, możesz wypłacać do 300 zł w gotówce dzięki usłudze Płać kartą i wypłacaj.
Wypłacaj drobne podczas codziennych zakupów, naprzykład w supermarkecie, na stacji benzynowej czy w sieci sklepów osiedlowych. Płacąc kartą, poinformuj sprzedawcę, że chcesz równocześnie wypłacać pieniądze – niezależnie od kwoty zakupów. Zawsze jest to jedna transakcja potwierdzona kodem PIN, a na jej wysokośc składają się wartość zakupu oraz kwota wypłaty. Usługa obejmuje karty debetowe oraz niektóre kredytowe, a jej koszty ustala bank, który wydał kartę. Łatwo, bezpiecznie i po drodze!

27 paź
2014

Konto dla młodych z ofertą kredytową

To idealne rozwiązanie dla osób, które wkraczają w dorosłe życie, rozpoczynają studia lub zaczynają pracować na własny rachunek. To wygodne i uniwersalne konto daje możliwość elastycznego zarządzania finansami, a także zapewnia łatwy i szybki dostęp do dodatkowych środków, dzięki trzem wyjątkowym ofertom kredytowym: odnawialnemu kredytowi w ROR, kredytowi gotówkowemu oraz karcie kredytowej.
Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.