Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

Aktualności

08 list
2017

Zastępcza obsługa kart

 Szanowni Państwo, informujemy, iż w dniu 11.11.2017 roku od godz. 23:45 do dnia 12.11.2017 roku do godz. 13:00 po stronie Banku będą prowadzone prace administracyjne. W związku z powyższym zostanie wyłączona autoryzacja online kart wydanych w ramach SGB. Wyłączenie autoryzacji online nie jest równoznaczne z brakiem możliwości dokonywania transakcji  kartami - transakcje w punktach handlowo-usługowych i bankomatach będą autoryzowane w systemie kartowym Banku na podstawie salda z dnia 10.11.2017 z około godziny 18:00.
Jednocześnie informujemy, iż Bank zapewnia, że dołoży wszelkich starań aby zminimalizować czas niedostępności systemów. Za powstałe utrudnienia uprzejmie przepraszamy.

03 list
2017

Lokata SGB - Jesień 2017

Marzy ci się nowy samochód? Masz zatem dobry powód, aby założyć lokatę w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim. Lokata z Loterią pomnoży Twoje oszczędności, a oprócz tego da Ci szansę na zdobycie komfortowego samochodu osobowego marki Seat Leon i wiele innych cennych nagród.
W tym celu:

31 paź
2017

e-Składka – proste płatności z ZUS

Jeśli jesteś płatnikiem składek na ubezpieczenia społeczne czy zdrowotne od 1 stycznia 2018 r. będziesz przykazywał wszystkie składki na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego. Informację o numerze tego rachunku dostaniesz z ZUS listem poleconym w czwartym kwartale 2018 r.
24 maj
2017

KARTA PALIWOWA Z RABATEM DLA KLIENTÓW w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim

Masz firmę i często podróżujesz samochodem? Prowadzisz gospodarstwo i przeznaczasz dużo pieniędzy na zakup paliwa do ciągników i maszyn rolniczych? Jesteś podatnikiem VAT? Masz konto firmowe w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim lub chcesz je założyć? Karta paliwowa jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Nie zwlekaj , przejdź do działania i w tym celu:

27 marz
2017

Karta mobilna Visa (karta HCE)

Karta mobilana Visa (karta HCE) to produkt cechujący nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie technologiczne, to Debetowa, międzynarodowa, zbliżeniowa karta płatnicza instalowana w postaci aplikacji w telefonie komórkowym, który posiada:

  • funkcje NFC (antenę NFC),
  • Android w wersji min. 4.4.
09 marz
2015

Kredyt członkowski

Jeżeli jesteś Członkiem Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję w postaci Kredytu Gotówkowego Członkowskiego.
Cena Kredytu:
     atrakcyjne oprocentowanie*,
Warunki otrzymania kredytu:
     kredytobiorca posiada w banku co najmniej 1 udział,
     jest osobą fizyczną i posiada zdolność kredytową,
Przeznaczenie kredytu:
     na dowolnie wybrany cel,
Wysokość kredytu:
     1 lub 2 udziały -- 10.000,00 zł.
     więcej niż 2 udziały - 15.000,00 zł.
Okres kredytowania:
     maksymalnie do 24 miesięcy.

27 paź
2014

Konto dla młodych z ofertą kredytową

To idealne rozwiązanie dla osób, które wkraczają w dorosłe życie, rozpoczynają studia lub zaczynają pracować na własny rachunek. To wygodne i uniwersalne konto daje możliwość elastycznego zarządzania finansami, a także zapewnia łatwy i szybki dostęp do dodatkowych środków, dzięki trzem wyjątkowym ofertom kredytowym: odnawialnemu kredytowi w ROR, kredytowi gotówkowemu oraz karcie kredytowej.
Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.