Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

Kontakt

Placówki Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim

Lp.nazwaadrestelefon / fax / emailgodziny pracybankomat
1. Starogard Gdański
/centrala/
ul. Rynek 8,
83-200 Starogard Gd.
tel. (058) 5600842,
fax. (058) 5626021
centrala@bs-starogard.pl

pon.-pt.

7.30-17.00

tak
2. Bobowo
/filia/
ul. Gdańska 12,
83-212 Bobowo

tel. (058) 5625682

fax. (058) 5621780
bobowo@bs-starogard.pl

pon.-pt.

7.30-14.45

tak
3. Starostwo Powiatowe
/filia nr 1/
ul. Kościuszki 17,
83-200 Starogard Gd.

tel. (058) 5613077

fax. (058) 5633517
f.starostwo@bs-starogard.pl

pon, śr-pt. 
8.15-15.15
wt.
8.00-17.00

 
4. Wybickiego
/filia nr 2/
ul. Wybickiego 13,
83-200 Starogard Gd.

tel. (058) 5860244

fax. (058) 5860248
filia2@bs-starogard.pl

pon.-pt.
8.00-15.30

tak
5. Urzad Miejski
/filia nr 3/
ul. Gdańska 6,
83-200 Starogard Gd.

tel. (058) 5624811 

fax. (058) 5860243
filia3@bs-starogard.pl

pon. wt. czw.
7.30-15.30 śr. 7.30-17.00 pt. 7.30-14.00

 
6. Urzad Skarbowy
/filia nr 4/
ul. Lubichowska 4,
83-200 Starogard Gd.

tel. (058) 5633030 

fax. (058) 5860251
filia4@bs-starogard.pl

pon. wt. czw. pt
8.00-15.00 śr. 8.00-16.30

 
7. Skarszewy
/oddział/
ul. Kościuszki 33,
83-250 Skarszewy

tel. (058) 5601821 

fax. (058) 5882420
skarszewy@bs-starogard.pl

pon.-pt.

7.30-17.00

tak
8.

Filia nr 1 Skarszewy

/filia/ 

Os Gen. Sikorskiego 13 83-250 Skarszewy

tel. (58) 5625311

fax. (58) 5860249

filia1.skarszewy@bs-starogard.pl

pon.-pt. 8.00-17.00 tak
9. Nowa Karczma
/filia/
83-404 Nowa Karczma ul.Kościerska 3C

tel. (058) 6800620 

fax. (058) 6877125
nowakarczma@bs-starogard.pl

pon.-pt.

7.30-16.45

tak
10. Liniewo
/filia/
ul. 1000-lecia 2,
83-420 Liniewo

tel. (058) 6878407 

fax. (058) 6878017
liniewo@bs-starogard.pl

pon.-pt.

8.00-17.00

tak
11. Lipusz
/oddział/
ul. Wybickiego 11,
83-424 Lipusz

tel. (058) 6800530 

fax. (058) 6874526
lipusz@bs-starogard.pl

pon.-pt.

7.30-16.30

tak
12. Dziemiany
/filia/
ul. 8 marca 3,
83-425 Dziemiany

tel. (058) 6880570 

fax. (058) 6880024
dziemiany@bs-starogard.pl

pon.-pt.

7.30-16.30

tak
13. 

Kalisz

/filia/ 

ul. Pomorska 30

83-425 Dziemiany 

tel. (058) 6800700

fax. (58) 6810807

 filia.kalisz@bs-starogard.pl

pon.-wt.

8.45-16.30

śro.-pt.

7.45-15.30 

tak
14. Stara Kiszewa
/oddział/
ul. Kościerska 48,
83-430 Stara Kiszewa
tel / fax (058) 687 63 09
starakiszewa@bs-starogard.pl

pon. śro.
7.30-16.30
wt. czw. pt.
7.30-15.00

tak

Zapraszamy do placówek naszego banku

Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.