Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim : O Banku

Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

O Banku

Bank Spółzielczy w Starogardzie Gdańskim od 115 lat  poprzez zdobyte doświadczenie i wieloletnią tradycję mimo towarzącym licznym zmianom politycznym i gospodarczym zwłaszcza dotyczącym ostatnich lat bez przeszkód dorównuje kroku najlepszym.

    Z niewielkiej instytucji finansowej o autonomicznym charakterze rozrósł się do Banku posiadającego łącznie 14 placówek, w tym 3 Oddziały wraz z Centralą, 10 filiii oraz 12 bankomatów, co w efekci przeklada się powiększanie swoich możliwości usługowych i finansowych.

    W zakresie oferty i obsługi bankowej jesteśmy dostępni w w powiecie starogardzkim i kościerskim, czyli obejmujemy teren dwóch etnicznych regionow czyli Kociewia i Kaszub.

     Naszą  działalność opieramy na 100% polskim kapitale, pozostajemy również  wierni zasadom naszych założycieli, wspieramy gospodarczy i kulturalny rozwój lokalnych środowisk i ich regionów, oraz uczestniczymy w sposób bardzo widoczny w działaniach spolecznych na ich rzecz.

    Naszych Klientow traktujemy jak PARTNERÓW oraz zawsze mamy na uwadze pomnażanie ich  majątku, a także  naszych członków.

 „Bogata tradycja, pewna przyszlość, „Bank Spóldzielczy zawsze po drodze,” „Liczysz się dla nas” to hasła , które są siłą przewodnią naszych działan marketingowych.

 

Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.