Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim : Ubezpieczenia dla kredytobiorcy

Bankowość ElektronicznaBankowość elektroniczna SGB

Ubezpieczenia dla kredytobiorcy

Jeśli posiadasz rachunek w Banku i starasz się o kredyt, przy okazji wizyty w placówce bankowej rozważ opcje zakupu ubezpieczenia, które ochroni Ciebie lub Twoich bliskich przed konsekwencjami finansowymi nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń.

  • Ubezpieczenie nieruchomości

Jest to ubezpieczenie przydatne np. przy okazji zaciągania kredytu w Banku. Możesz jednocześnie wykupić   ubezpieczenie   domu,   mieszkania   lub   nieruchomości   w   budowie. Szeroki zakres ubezpieczenia obejmuje m.in. ogień, kradzież z włamaniem, dewastację oraz OC w życiu prywatnym.

  • Ubezpieczenie na życie dla Klienta indywidualnego, Przedsiębiorcy, Rolnika

Jest to ubezpieczenie przygotowane z myślą o Kliencie Banku chroniące Twoje zdrowie i życie oraz Twojej rodziny. Ryzyka objęte ubezpieczeniem to m.in. całkowita niezdolność do pracy czy poważne zachorowanie oraz śmierć.

  • Ubezpieczenie na życie Kredytobiorcy

Jest to ubezpieczenie stanowiące zabezpieczenie spłaty kredytu w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub śmierci Kredytobiorcy. Daje poczucie bezpieczeństwa obu stronom – Bank ma gwarancję uregulowania należności, Klient jest pewien, że jego najbliżsi uzyskają pomoc w spłacie zobowiązań kredytowych.

  • Ubezpieczenie kart

Jest to ubezpieczenie karty płatniczej czy kredytowej wydawanej przez Bank, chroniące nie tylko przed jej niewłaściwym wykorzystaniem, ale dające możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW czy kosztów leczenia (KL) za granicą oraz usług Assistance.

Lubisz tą stronę?


Nasza strona używa ciasteczek (ang. cookie). Korzystając ze strony wyrażasz
zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.